Naujienų archyvas: Sierpień 2021

,,MULTI (CULTURAL) YOUTH EXPERIENCE”

26-31 lipca w Gliczarowie Górnym (k. Zakopanego) odbyło się podsumowanie projektu ,,Doświadczenie wielokulturowości”, w którym udział wzięła młodzież z klas gimnazjalnych naszej placówki i uczniowie zespołu szkół z Warszawy.

Celem projektu była integracja międzykulturowa młodzieży poprzez poznanie kultury, sztuki, tradycji i historii naszych krajów; stworzenie płaszczyzny młodym ludziom, na której mogliby oni rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenia organizując, koordynując i podsumowując samodzielnie prowadzony projekt w ramach programu Erasmus+.

Realizując takie projekty zawsze zostaje czas na zwiedzanie. Zakopane. Dolina Kościeliska….

Niezapomniane widoki gór, szmer górskiej rzeki, piękna przyroda, radość obcowania, nowe przyjaźnie, żal rozstania – wszystko, czego doświadczyliśmy, pozostanie na długo w nas.

Dziękujemy całej grupie młodzieży za wspólnie spędzone chwile! Szczególnie serdeczne podziękowania przekazujemy dla pana Piotra Starzyńskiego, koordynatora i kierownika projektu.

Elwira Uczkuronis, Bożena Daniele