Naujienų archyvas: 2024.04.25

Superfoods: Odkryj moc zdrowych produktów!

Podczas lekcji umiejętności życiowych z uczniami klas piątych rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu i pracowaliśmy nad projektem „Zdrowy Talerz”. Uczniowie musieli wybrać, które produkty uważają za zdrowe i uzasadnić, dlaczego te produkty są korzystne dla organizmu człowieka. Prace projektowe tworzone w grupach były nie tylko podstawą do dyskusji między sobą, ale również zachęcały dzieci do zgłębiania zasad żywienia i zrozumienia, jak jedzenie wpływa na ich zdrowie.

Gratulujemy!

Konkurs „Ukryte Głoski”, oprócz wielu uczestników z różnych szkół, przyniósł także sukces uczniowi z Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach. W kategorii 4 (klasa 3), wyróżnienie otrzymał Deividas Zareckij, który również reprezentował naszą placówkę. Zwycięstwo i uznanie w tej kategorii to dowód na efektywność pracy logopedycznej prowadzonej w Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego przez panią Reginę Objedkową oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w rozwój umiejętności komunikacyjnych i artystycznych uczestników konkursu.