W dniu 25 listopada dzieci z grupy przygotowawczej uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do grupy ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersz o misiach, bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w grupie przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy,układanki, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja konfitur. Po tańcach na dzieci czekał słodki poczęstunek – owocowe misie Lubisie. Ten dzień w grupie pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców za współpracę.

Wychowawczyni Ilona Bobin