W celu uwrażliwienia uczniów na możliwości pojawienia się uzależnień i zwrócenia uwagi na umiejętności przewidywania skutków nieodpowiedniego postępowania i zachowania w różnych sytuacjach i miejscach według projektu profilaktycznego ,,Ciekawa działalność-zdrowe dzieci” odbył się konkurs wiedzy i sprawności wśród uczniów klas 8-GII „Jak uniknąć zagrożeń”. Konkurs odbywał sie w 4 konkurencjach: rzut piłeczką do kosza i układanie tekstu z rozsypanki słów, uzupełnienie tekstu wyrazami „Bierne palenie”, konkurs wiedzy, kto da prawidłową odpowiedź na pytanie, konkurs wierszy przeciwko uzależnieniom.

Zwycięzcami konkursu zostala klasa 8a. Gratulujemy! Drużynom zaś klas 8-GII dziękujemy za aktywność i pomysłowość oraz życzymy wszystkim uczniom gimnazjum umiejętności odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach i miejscach.

Oto najlepsze wiersze drużyn klas 8-GII przeciwko uzależnień

picture2