W uroczystej gali zorganizowanej w Domu Kultury Polskiej w Wilnie Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach zostało uhonorowane tytułem laureata w kategorii szkół miast rejonowych podczas 29. edycji prestiżowego konkursu „Najlepsza szkoła-najlepszy nauczyciel”.

To wyjątkowe wyróżnienie świadczy o wysokich osiągnięciach edukacyjnych oraz zaangażowaniu zarówno uczniów, jak i nauczycieli Gimnazjum. Szkoła nie tylko osiąga wysokie rezultaty w nauce, ale także wyróżnia się jakością nauczania oraz inspirującym środowiskiem edukacyjnym.

Nauczyciele Gimnazjum zostali docenieni za swoje wyjątkowe wkłady w rozwijanie umiejętności uczniów w różnych dziedzinach:

Pani Lilia Kutysz – nauczycielka języka polskiego, otrzymała zaszczytne wyróżnienie za swoje pasjonujące podejście do nauczania języka polskiego, wspierając rozwój umiejętności komunikacyjnych uczniów.

Pani Olga Narkun – nauczycielka matematyki, została wyróżniona za doskonałe przekazywanie wiedzy matematycznej, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i inspirujące podejście do przedmiotu.

Pani Aleksandra Sinkiewicz – nauczycielka biologii otrzymała uznanie za swoje zaangażowanie w nauczanie biologii, stawiając na praktyczne doświadczenia i rozbudzanie ciekawości uczniów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w budowaniu przyszłości młodego pokolenia.

Zdjęcia l24.lt