Wędrując po mydlanym świecie, uczniowie klasy 5c zostali zaproszeni do niezwykłej przygody przez swoje koleżanki z klasy g2c. Ta niezwykła podróż miała miejsce podczas zajęć, na których uczyli się tworzyć własne mydełka.

Uczniowie klasy 5c z zainteresowaniem wysłuchali historii o tajemniczych składnikach i technikach potrzebnych do stworzenia wyjątkowych mydełek. Zainspirowani przez opowieści swoich koleżanek, postanowili sami spróbować swoich sił w sztuce mydlarskiej.

Z determinacją i zaangażowaniem, które imponowały nawet nauczycielom, uczniowie klasy 5c przystąpili do pracy. Wspierani przez doświadczonego instruktora, samodzielnie wybierali składniki i mieszali je, tworząc unikalne kompozycje zapachowe i wzory dla swoich mydełek.

Podczas procesu tworzenia mydełek, uczniowie nie tylko doskonalili swoje umiejętności manualne, ale także rozwijali swoją kreatywność i współpracowali z innymi. Ta wspólna przygoda nie tylko zbliżyła ich jako grupę, ale także dostarczyła im niezapomnianych doświadczeń i nauk, które wykraczają poza zwykłe zajęcia szkolne.

Na koniec zajęcia, każdy uczeń klasy 5c mógł z dumą przyjrzeć się swojemu własnoręcznie wykonanemu mydełku, które było wyrazem ich własnej wyobraźni i pracy. Ta wędrówka po mydlanym świecie nie tylko dostarczyła im radości i satysfakcji, ale także nauczyła ich cennych umiejętności życiowych i pracy zespołowej.