Naujienų archyvas: 2017.02.06

Abiturientų susitikimas

Prabėgo gyvenimas pro mokyklos langus,

Prabėgo jaunystė pražydusiais žiedais

Kiekvienais metais vėjas šoka svajingą valsą.

Jūs esate tie patys- tik kitais veidais.

Pirmąjį vasario šeštadienį gimnazijoje įvyko jau tradicija tapęs abiturientų susitikimas, kurį iškilmingai pradėjo gimnazijos direktorė Irena Volska. Renginio vedėjai Viktorija Smachtina (GIV kl.) ir Miroslav Bandalevič (GIII kl.) bei linksmas teatro „Azyl“ pasirodymas nuteikė visus susirinkusius maloniam vakarui.

Į susitikimą atvyko labai daug buvusių abiturientų — aktų salė buvo pilna svečių. Susirinko abiturientai, baigę mūsų gimnaziją prieš 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 , 1 metus. Jie prisiminė senus gerus, mūsų gimnazijoje kartu praleistus laikus, dėkojo mokytojams už suteiktas žinias, kurias pritaikė tolesniame gyvenime. Mūsų gimnazija buvo ir lieka svarbi įstaiga, kurioje ugdomos ne tik Lietuvos, Europos, bet ir viso pasaulio piliečių kartos. Daugelis buvusių mūsų gimnazijos abiturientų yra įvertinti ne tik mokslo, meno srityse, bet ir užima aukštas pareigas įvairiose įstaigose, yra profesionalūs gydytojai, teisininkai, dvasininkai, mokytojai…

Vakaro iškilmingoje programoje galima buvo pasigėrėti ansambliu „Solčanka“ (vadovė Elvyra Učkuronis, choreografė Božena Danielė), „Graciozo“ (vadovė Tatjana Ulbin), teatro „Azyl“ (vadovė Lilija Kutyš) bei 1 ir 4 klasių (vadovaujant Veslavai Komoliubienei, Alinai Suruda ir Jolantai Volosevič) pasirodymais, vėliau vyko neoficialūs klasių susitikimai. Ruošti renginį padėjo daug žmonių: scenarijų rengė Lilija Kutyš ir Liucija Šuškevič, scenos dekoracijas kūrė Aleksandra Pečkauskienė ir Anna Žuk, Lucija Dudoit rengė stendus apie gimnazijos istoriją, kompiuterines pateiktis kūrė Diana Kondrackaja, Jovita Boguševič ir inžinierius Vitalij Steško (visi jie irgi yra mūsų gimnazijos abiturientai). Viso renginio veiklą koordinavo Leokadija Palevič.

Nuoširdžiai dėkojame visiems abiturientams, mokytojams ir dalyviams už dalyvavimą renginyje bei kartu praleistą laiką. Tokios susitikimų akimirkos yra geriausia dovana už skirtą laiką bei pastangas organizuojant renginį.

Rusų kalbos mokytoja Liucija Šuškevič

Iš lenkų kalbos vertė Olga Chotian