#Switch! – ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginys. Čia įkvepiančia patirtimi dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai.

2018 m. rugsėjo 20 dieną, mūsų gimnazijos G1a ir G1b klasių mokiniai bei juos lydinčios mokytojos Anna Mackevic ir Irena Bartašiūnienė dalyvavo šiame nuostabiame renginyje.

Jo metu buvo galimybė aplankyti:

#SWITCH! jaunimo programą – t. y. įkvepiančios istorijos, padrąsinančios sieti savo ateitį su skaitmeniniu pasauliu, stulbinančios sėkmės istorijos.

#SWITCH! Mokslo mugę t. y. universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovų iš visos Lietuvos pristatymai su technologijomis ar verslumu susijusių studijų programų.

#SWITCH! technologijų erdvę, kurioje dalyviai praktiškai galėjo išbandyti technologijas bei inovacijas.

Ekonomikos mokytoja Anna Mackevic