Rugsėjo 19, 20, 21 dienomis gimnazijoje vyko sporto šventė 6, 7, 8 klasėms. Pagrindinis sporto šventės tikslas – populiarinti kūno kultūrą ir sportą tarp mokinių, ugdyti mokinių sveiką gyvenseną, atitraukti juos nuo žalingų įpročių, išaiškinti geriausius gimnazijos sportininkus.

Mokiniai varžėsi 4 rungtyse – estafetės, kvadratas, futbolas, tinklinis. Varžybos vyko 6, 7, 8 gimnazinių klasių amžiaus grupėse.

Bendrojoje įskaitoje prizininkais tapo:

6 klasių grupėje – I vieta – 6a, II vieta – 6c, III vieta – 6b

7 klasių grupėje – I vieta – 7b, II vieta – 7c, III vieta – 7a

8 klasių grupėje – I vieta – 8a, II vieta – 8b, III vieta – 8c

Futbolas:

6 klasių grupėje – I vieta – 6c, II vieta – 6b, III vieta – 6a

7 klasių grupėje – I vieta – 7a, II vieta – 7b, III vieta – 7c

8 klasių grupėje – I vieta – 8c, II vieta – 8a, III vieta – 8b

Tinklinis:

8 klasių grupėje – I vieta – 8a, II vieta – 8b, III vieta – 8c

Kvadratas:

6 klasių grupėje – I vieta – 6a, II vieta – 6c, III vieta – 6b

7 klasių grupėje – I vieta – 7a, II vieta – 7b, III vieta – 7c

Geriausi gimnazijos mokiniai atstovaus gimnazijai kvadrato, tinklinio, futbolo, varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninėse bei respublikinėse komandose. Kūno kultūros mokytojai nugalėtojams įteikė asmenines dovanas, diplomus, taures. Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje ir linkime tolimesnių pergalių įvairiose sporto varžybose.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas I. Kovalevskij