2018 metais lapkričio 19 dieną vyko penktų – devintų klasių anglų kalbos žodžių rašybos (tarimo paraidžiui) konkursas „Spelling Bee“, I (mokyklinis) etapas. Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Liudmila Kuklienė. Toks konkursas mūsų gimnazijoje vyko pirmą kartą. Konkurse buvo dvi amžiaus grupės. Pirmoje amžiaus grupėje dalyvavo 12 mokinių iš 5 – 7 klasių, kurie mokėsi tarimo, vertimo ir žodžių tarimo paraidžiui. Šio amžiaus mokiniai turėjo išmokti 200 angliškų žodžių. Antroje amžiaus grupėje dalyvavo 4 mokiniai iš 8 – GI klasių, kurie turėjo išmokti 300 angliškų žodžių. Tai yra iš tikrųjų įspūdingas konkursas. Žodžio tarimas paraidžiui yra įdomi, bet kartu ir sudėtinga užduotis, nelengva ir tiems kalbos vartotojams, kuriems anglų kalba yra gimtoji. Mūsų mokiniai pasikliaudami savo klausa, atmintimi bei pasikartoję anglų kalbos abėcėlę drąsiai priėmė jiems skirtą iššūkį! Pirmų ar antrų vietų laimėtojai atstovaus mūsų gimnaziją rajoniniame „Spelling bee“ konkurse.

Sveikiname „Spelling bee“ konkurso nugalėtojus!

I amžiaus grupė (5 – 7 klasės):

I vieta – Dominykas Januška, 5b

II vieta – Krystian Boguševič, 6a

III vieta – Beata Drozd, 6b

II amžiaus grupė (8 – GI klasės):

I vieta – Gabrielia Jankovskaja, 8c

II vieta – Eliza Sinkevič, GIa

III vieta – Krista Četyrkovska, 8c

Tikimės, kad šis konkursas paskatins dalyvavusius mokinius daugiau dėmesio skirti angliškų žodžių tarimui paraidžiui bei žodžių rašybai.

Anglų kalbos mokytoja Liudmila Kuklienė