Žongliravimas gerina koordinaciją, reakciją, rankų miklumą, stiprina periferinį matymą, moko susikaupti ir šiaip yra smagus užsiėmimas. Tuo trečiadienį, gruodžio 11 d., galėjo įsitikinti šeštų klasių mokiniai. Užsiėmimą vedė šiuolaikinio cirko trupės „Naujas Vilniaus cirkas: Antigravitacija“ profesionalus žonglierius Mantas Markevičius. Artistas papasakojo apie tai, kas yra žongliravimas, demonstravo įvairius triukus. Pamokos metu mokiniai mokėsi gaminti žongliravimo kamuoliukus iš paprastų medžiagų — ryžių, maišelių, balionų. Paskui vyko treniruotė. Iš pradžių mokiniai mokėsi žongliruoti su vienu kamuoliuku, po to — su dviem ir trimis kamuoliukais. Vaikai sužinojo, kad žongliruoti pagrindinę figūrą su trimis kamuoliukais „kaskada“ galima išmokti per nepilną valandą. Visi dalyviai ,,užsikabino“ ir smagiai leido laiką. O pamokos pabaigoje žonglierius pakvietė į fotosesiją, kurios metu dalyviai visi kartu metė kamuoliukus į viršų.

Ivona Novikevič, 6b klasės vadovė