Šių metų gruodžio 18 dieną mūsų gimnazijos GI-GIV klasių mokiniai dalyvavo antikorupcinio švietimo ir pilietiškumo ugdymo mokymų pirmoje dalyje, įgyvendinant projektą „Jaunimo nepakantumo korupcijos apraiškoms didinimas politinės veiklos ir viešojo valdymo sektoriuose“.
Projekto tikslas – didinti jaunimo nepakantumą korupcijos apraiškoms politinės veiklos ir teisėkūros, bei viešojo valdymo sektoriuose per aktyvų jaunų žmonių pilietiškumo, sąmoningumo ir įsitraukimo į viešojo valdymo procesus ugdymą.
Šio susitikimo metu VDU lektorius, gero valdymo programos ekspertas, Algis Davidavičius supažindino mokinius su jaunimo pilietiškumo ir politinio aktyvumo reikšme. politinių ideologijų, partijų samprata ir tipologija, politinių partijų tikslų ir valdžios siekio aptarimu, visuomenės pasitikėjimą valstybe lemiančių veiksnių nagrinėjimu, šiuolaikinės žiniasklaidos įtaka visuomenės nuomonės formavimui.

PIT konsultantė J.Latvienė