Sausio 23 d., mūsų jaunimas kartu su mokiniais iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos jau antra kartą dalyvauja projekto „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“ veiklose.

Šiuo projektu siekiama, kad vaikai ir paaugliai iki 18 metų taps sąmoningesni savo sveikatos atžvilgiu, aktyvesni, judresni, rinksis sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, saugų ir sveiką fizinį aktyvumą laisvalaikio metu, o tai neabejotinai prisidės prie jų fizinės ir psichinės sveikatos pagerėjimo.

Aktų salėje planuojama 4 valandas trunkanti veikla. Per žaidimus, fizinius pratimus mokiniai mokomi rūpintis savo sveikata, aktyviau sportuoti ir sveikiau gyventi. Užsiėmimus veda mokiniams jau puikiai pažįstamas aktorius Šarūnas Gedvilas, kuris yra dalyvavęs profesinio meistriškumo kursuose Togoje, Japonijoje bei Gruzijoje.

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje