Šių metų sausio mėn. mūsų gimnazijos 8-GII kl. mokiniai per ekonomikos ir verslumo pamokas, klasės valandėlių metu pildė savo karjeros planus, kurie sudaryti remiantis Švietimo ir Ankstyvosios Vaikystės Ugdymo departamento (Viktorijos valstija, Australija) ir adaptuoti atsižvelgiant į Karjeros vadovo mokinio ir Ugdymo karjerai mokytojo knygose siūlomas užduotis.
Mokiniai turėjo progą susimąstyti ir suplanuoti savo veiksmų seką, padedančią siekti karjeros tikslų. Karjeros planas apima savęs pažinimo ir karjeros veiklų išdėstymą laike bei numato būtinus išteklius toms veikloms įgyvendinti.
Kad ir kaip būtų sunku numatyti savo ateitį, tačiau labai svarbu, kuo nuodugniau pažinti save, savo asmenines vertybes, savybes, gebėjimus ir surašyti svarbiausius žingsnius kiekviename gyvenimo etape siekiant užsibrėžtų tikslų.

PIT konsultantė
J. Latvienė