Vasario 11 d. GIIa klasės mokiniai apsilankė Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Gimnazistai dalyvavo edukacinėjė pamokoje „Audiovizualinė komunikacija: tekstas ir žodis“, kurios metu buvo susipažindinti su kino kūrimo ypatumais, įvairių kino kūrėjų (scenaristo, režisieriaus, operatoriaus, garso režisieriaus, dailininko ir kt.) darbo specifika.Edukacijos metu mokiniams buvo pateiktos ištraukos iš gimnazistams rekomenduojamo literatūros sąrašo, pvz. : Kazio Borutos „Baltaragio malūnas“, Jurgos Ivanauskaitės „Miegančių drugelių tvirtovė“, ištraukos iš režisierės Janinos Lapinskaitės vaidybinio filmo „Miegančių drugelių tvirtovė“ (2012).

Išvykos metu mokiniai susipažino su atsinaujinusios bibliotekos erdvėmis, kuriose siūloma daug naujų veiklos rūšių, mokslo, parodų ir muzikos erdvėmis, sužinojo apie pastato istoriją ir teikiamas paslaugas.

Bibliotekos vedėja Olga Skirtunienė

GIIa kl. auklėtoja Elvyra Učkuronis