Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje balandžio 12-16 dienomis vyko edukacinės pamokėlės apie knygas vaikams. Pradinių klasių mokiniai sužinojo, kad balandžio 2-oji – garsaus pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 metų pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena.

Renginių metu mokiniai ne tik klausėsi faktų apie šventę ir knygas, bet ir patys sėkmingai atliko įvairias užduotis apie knygų įvairovę ir pasakų personažus. Daug džiaugsmo suteikė animacinio filmuko „Latający kufer“ peržiūra ir aptarimas. Pradinukai dalijosi savo įspūdžiais apie pasaką ir samprotavo apie moralines vertybes.

Dėkojame visiems už dalyvavimą piešinių parodoje „Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimas“ !

Bibliotekos  vedėja Olga Skirtunienė