Šių metų balandžio 14 d. mūsų 8-GIV kl. gimnazijos mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje su Vilniaus statybininkų rengimo centro atstove Inga Steckiene.
Siekiant padėti mokiniams pasiruošti įsitraukti į darbo rinką centro atstovė supažindino mokinius su centro siūlomomis specialybėmis ir mokymosi sąlygomis, o taip pat mokinių karjeros kompetencijomis ir padėjo jiems spręsti karjeros klausimus.
Renginio metu virtualiai visi dalyviai pasižvalgė po VSRC erdves (Fabijoniškių, Viršuliškių skyrius), pamatė: elektrotechnikos, santechnikos, mozaikinių plytelių, apdailininkų, mūrininkų, dekoratyvinio želdinimo aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo, stalių, kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės dirbtuves.
Taipogi aptarė svarbiausius su įdarbinimu susijusius aspektus: kas yra profesinis mokymas, kokia yra statybos sektoriaus kvalifikacijų paklausa darbo rinkoje, ką daryti ir kur kreiptis, jei mokinys nori mokytis profesinio mokymo rengimo centre.

Profesijos patarėja J. Latvienė