J. Sniadeckio gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys DofE jaunimo programoje, birželio 26 diena tobulino savo navigacinius įgūdžius. Lavinan navigacijos įgūdžius mokiniai negalėjo remtis šiuolaikinėmis navigacijos technologijomis. Žygio dalyviai turėjo orientuotis pasinauduojant tik kompasu, žemėlapiais ir maršruto aprašymu. Navigacija – tai įgūdis, kuris yra įgyjamas ir tobulinimas tik per praktiką. Kelionė neapsiėjo be iššūkių. Mokiniai kelis kartus buvo paklydę ir turėjo sugrįžti į atramos tašką. Suplanuoto maršruto ilgis – 13,4 km., mokiniai įveikė 19 km. Po smagaus žygio miške, visi susirinkome parke apibendrinti iškeltų uždavinių įgyvendinimo. Jaunimas po žygio jautėsi puikiai. Kviečiame mūsų gimnazijos mokinius įsijungti į DofE jaunimo programą.

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje