Šių metų balandžio 7d. mūsų gimnazijos GIII – GIV kl. mokiniai dalyvavo susitikime su Vytauto Didžiojo universiteto švietimo akademijos atstovais.

Pristatymo metu mokiniai klausėsi lenkų kalbos ir literatūros studijų programos pristatymo,  akcentuojant, kad per 4 studijų metus galima įgyti dviejų mokamųjų dalykų mokytojo kvalifikaciją,  taip pat įgyti anglų kalbos C1 lygį ir antrosios užsienio  kalbos B2 lygį , taipogi -skaitmeninių technologijų valdymo ir medijų raštingumo kompetencijas, praktikos stažuočių pasiūlą užsienyje.

Mokiniai gavo labai daug naudingos informacijos apie konkursinio balo sandarą, minimalų konkursinį balą, įsidarbininimo perspektyvas baigus studijas, studijų finansavimo galimybes.

Širdingai dėkojame už mokinių profesinį konsultavimą ir informavimą studijų programų pasirinkimo klausimais.

Profesijos patarėja

J. Latvienė