Šiandien Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje įvyko mokytojų konferencija „Geriausios pamokos aukcionas”. Kiekviena metodinė grupė dalijosi sėkmės istorijomis apie savo pamokas. Konferencijoje išgirdome pranešimus apie netradicines mokymo ir mokymosi priemones mokymosi motyvacijai skatinti, tarpdalykinę integraciją, naudojamus skaitmeninius įrankius pamokos pradžiai, eigai ir refleksijai ir kt. Matematikos mokytoja Anna Mackevic pristatė gimnazijoje vykdomo projekto Erasmus+ „Potyczki matematyczno-językowe na europejskim szczeblu“ patirtis.

Konferencijoje, kurią organizavo gimnazijos Metodinė taryba, dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja P. Regina Markevič ir Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos direktorė p. Gelena Juchnevič kartu su mokytojais, kurie pasidalino savo patirtimi, kaip jie tobulina bendrąsias ir dalykines kompetencijas įgyvendinant Priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo programų projektą (UTA)“.

Dėkojame atvykusiems svečiams ir mūsų gimnazijos mokytojams už bendradarbiavimą!

Sėkmingo darbo!

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje