Sveikiname mūsų gimnazijos 4 GII-GIV klasių mokinius, kurie gegužės 14-15 d. įveikė DofE programos bronzos lygio kvalifikacinį žygį Šalčininkų r. miškais. Dviejų dienų kelionės metu, bendradarbiaudami, dalyviai atkakliai siekė užsibrėžto tikslo – nužygiuoti 26 km. Jiems pavyko! Mokiniai keliavo per Kidarų, Gudelių miškus, Rūdninkų girią. Dalyviai stebėjo ir tyrinėjo pavasarinės gamtos grožį. Viską įamžino. Artimiausiu metu sumontuos filmą, kurį pristatys gimnazijos bendruomenei, patalpins gimnazijos FACEBOOK paskyroje.

Visus mokslo metus atsakingai buvo ruoštasi šiam žygiui: planuojamas maršrutas, kelionės tikslas, veiklos. Mokiniai susipažino su saugumo reikalavimais, gavo kitų strategiškai svarbių žinių. Įveikę DofE projekto aktyvias veiklas, savanorystės ir įgūdžių veiklas startavo paskutiniam iššūkiui – žygiui gamtoje.

Projekto vardu nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams, gimnazijos direktorės pavaduotojai ugdymui Beatai Zarumnai už nuolatinę pagalbą. Nuoširdi padėka žygio vertintojui Dainiui Baubilui už bendradarbiavimą ir teigiamas emocijas.

Žygio vadovės Julija Ignatovskaja ir Jolanta Valiučko

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje