Šių metų gegužės 20 d. mūsų gimnazijos 1c klasės mokiniai kartu su klasės vadove K. Rogoža apsilankė Šalčininkų policijos komisariate.

Apsilankymo metu mokiniai bendravo su veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja, bendruomenės pareigūne Olga Jasiukaite, kuri mokiniams papasakojo apie kelių eismo taisykles: kaip reikia teisingai pereiti pėsčiųjų perėją, prikabinti atšvaitus ant drabužių arba daiktų, tinkamai sudėlioti šviesoforo šviesas, stovėti prie perėjos, laukiant žalios šviesos. Taipogi papasakojo apie tai, kaip turi būti paruoštas dviratis arba paspirtukas norint juo važiuoti dviračių taku, paaiškino, koks leidžiamas amžius važiuoti dviračiu be suaugusiųjų priežiūros.

Vėliau mokiniai pasijuto policijos pareigūnais, nes turėjo progos apžiūrėti tarnybinį automobilį.

Dėkojame gerb.Olgai Jasiukaitei už pravestą pamokėlę mokiniams.

Profesijos patarėja J. Latvienė