Bendradarbiaujant su VšĮ “Fitonika” mūsų gimnazija įgyvendina Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo 2022 metų patvirtintą psichinės sveikatos stiprinimo prevencinį projektą “Asmenybės psichologinis, emocinis ir socialinis atsparumas: iššūkiai ir sprendimai”. Projekto tikslas – suteikti žinių ir praktinių gebėjimų įveikiant neigiamus psichologinius, emocinius ir socialinius iššūkius.

Visą rugsėjo mėnesį mokiniai dalyvavo  įdomiose paskaitose su psichologu Mindaugu Balsiu, kuriose kalbėjo apie emocijas, diskutavo, ar jos yra žmogaus sąjungininkės ar priešės. Pažino emocijų resursus, kurie padeda stiprinti gyvenimą.  Taip pat mokiniai dalyvavo kūrybinėje labaratorijoje: “Dailė emocijoms išlaisvinti”.

Pagal projekto veiklas  mūsų gimnazijos bendrumenės  dar laukia šokio-judesio terapija  “Kūno, jausmų ir minčių vientisumas –  augimo procesui”, mokymai tėvams ir pedagogams  „Ką gali tėvai/mokytojai padaryti, kad ugdytų vaikus atspariais ir padėtų jiems įveikti krizes“.

Socialinė pedagogė

Gitana Šablinskaja