Šių metų rugsėjo 21 d. mūsų gimnazijos GIV kl. mokiniai dalyvavo susitikime „Susiplanuok savo ateitį – ateik į kariuomenę“. Mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos būdais. Dvyliktokai sužinojo apie keturis tarnybos būdus:

1. nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT);
  2. studijas universitete ir savaitgalius jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose (JKVM);
  3. studijas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA);
  4. savaitgalius Krašto apsaugos savanorių pajėgose (KASP).

Mokiniams papasakojo apie teikiamus garantijų paketus, papildomus balus stojant į Lietuvos Karo akademiją, pasieniečio mokyklą, kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas, gaunamas išmokas, tarnybos vietas. Taipogi susipažino su pranešėjo A.Timofejevo sėkmės istorija karo tarnyboje.

Po įdomaus ir labai informatyvaus pranešimo mūsų jaunimui kilo nemažai klausimų, į kuriuos nuodugniai buvo atsakyta.

Širdingai dėkojame Andriui Timofejevui už mokinių motyvavimą ir paskatinimą domėtis karininko profesija.

Karjeros konsultantė

Jelena Latvienė