Kovo 18 d. gimnazijos mokinių grupė kartu su anglų kalbos mokytojomis p. Ana ir p. Liudmila dalyvavo išvykoje, kurios tikslas buvo pamatyti spektaklį anglų kalba „1984 by George Orwell“, vykusį koncertų salėje „KABLYS“. Ši unikali patirtis skatino mokinių kritinį mąstymą, leido giliau analizuoti literatūrinio kūrinio temas, personažus ir siužetą, taip pat skatino formuluoti asmenines nuomones. Dalyvavimas spektaklyje taip pat prisidėjo prie kalbos ir kalbėjimo įgūdžių tobulinimo, suteikdamas mokiniams galimybę praktiškai taikyti anglų kalbos žinias realioje situacijoje. Tuo pačiu, ši išvyka skatino socialines, pažintines, kūrybingumo ir komunikavimo kompetencijas, padėdamas mokiniams tapti visapusiškesniais asmenimis. Mokiniai, įsitraukę į veiksmą ir diskusijas, galėjo tiesiogiai patirti ir išgyventi spektaklio sukurtą atmosferą, kas dar labiau praturtino jų mokymosi patirtį.