Mokinių išvyka į Vilnių buvo organizuota su tikslu gilinti žinias apie žymų lenkų astronomą Mikalojų Koperniką, jo gyvenimą ir mokslinius pasiekimus. Jos metu, lankantis Vilniaus universitete, jaunieji mokslininkai turėjo progą išgirsti paskaitą apie Koperniko indėlį į astronomiją ir praktiškai įgyti patirties, kaip reikia klausytis universiteto paskaitų. Uždaviniai apėmė ne tik akademinės žinios įtvirtinimą, bet ir gebėjimų kaip sisteminti ir atrinkti svarbiausią informaciją ugdymą. Be to, mokiniai aplankė Iliuzijų muziejų, kuriame sužinojo, kaip veikia optinės iliuzijos ir kaip galima apgauti žmogaus regą. Ši išvyka suteikė mokiniams ne tik žinių apie garsųjį astronomą, bet ir vertingų įgūdžių, kurie pravers būsimose akademinėse ir asmeninėse paieškose.

Nuotraukų galerija