Liko mažiau nei 100 dienų iki Europos Parlamento rinkimų! Šia proga mūsų gimnazijoje IG – IIG kl. mokiniams buvo organizuotas pamokas apie rinkimus į Europos Parlamentą. Pamokas padėjo vesti MEPA jaunieji ambasadoriai Adriana Žilo ir Emilija Sinkevič. Mokiniai ne tik patikrino savo žinias apie ES, bet ir sužinojo įdomius faktus, išaiškino kodėl verta balsuoti. Labai gerai rinkimų svarbą perteikė trumpas filmukas su Europos Parlamento pirmininke Roberta Metsola. Filmuke Roberta Metsola pasakoja, kad turime balsuoti tam, kad kartu sukurtume Europos Sąjungos šviesią ateitį. Kviečiame visus dalyvauti rinkimuose, atiduoti savo balsą, kad kartu kurti Europos Sąjungos ateitį, spręsti iškilusias problemas. Tik kartu galime ką nors nuveikti.

SJSG MEPA ambasadoriai

#MEPALietuva