Naujienų archyvas: 2019.12.02

Projektas “Skaitymo valandos”

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai kasmet nuo 2014 metų dalyvauja  vykdomame Lietuvos rašytojų sąjungos projekte „Skaitymo valandos tautinių mažumų mokyklose”, kuris skirtas tautinių mažumų mokyklų (lenkų, rusų, baltarusių, žydų) mokiniams. Projekto metu suteikiama galimybė pabendrauti su šiuolaikiniais Lietuvos poetais ir prozininkais, susipažinti su jų kūryba  ir patiems sudalyvauti kūrybinio skaitymo  dirbtuvėse.

Gruodžio 2 d. Lietuvos rašytojų sąjungoje, Rašytojų klube įvyko baigiamasis  šio projekto „Skaitymo valandos tautinių mažumų mokyklose“ renginys – raiškaus skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 58 skaitovai. Mūsų gimnazijai atstovavo Gabrielius Petrašun – 5a kl., Denis Ševaškevič – 6c kl., Krystian Boguševič – 7a kl., Marija Jundo – 7b kl..

Visiems skaitovams buvo įteiktos piniginės premijos, knygos, diplomai ir padėkos raštai, o juos paruo­šu­sios moky­to­jos gavo padė­kas už nuo­širdų dėmesį lite­ra­tū­rai ir aktyvų daly­va­vimą Lie­tu­vos rašy­tojų sąjun­gos projekte.

III-ia vieta skirta mūsų gimnazijos mokiniams – Gabrieliui Petrašun – 5a kl., Deniui Ševaškevič – 6c kl., Krystianui Boguševič – 7a kl. Jie apdovanoti trečiosios premijos diplomais, gavo po 50 Eur., knygų ir saldumynų.

Dar kartą sveikiname visus dalyvius ir linkime džiugios šventinės nuotaikos!!!

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Olia Levon