Naujienų archyvas: sausio 2020

Šimtadienis

Nors retai nutinka taip, kad šimtadienis švenčiamas būtent 100 dienų iki egzaminų pradžios, tačiau tai visada yra savotiška riba, kurią peržengus, baigiasi juokai. Bet būtent tokia nuotaikinga forma 65 laidos dvyliktokai šiemet šimtadienio šventę galbūt neatsitiktinai ir pavadino ,,Comedy 65″.

Šimtadienis – yra svarbiausias įvykis baigiamosios klasės mokiniams, pirmoji gyvenime suaugusiųjų šventė: elegantiška apranga, iškilminga atmosfera, dekoracijos, pasiruošimas…

Valsas, spektaklis, intriguojantis tėvų sveikinimas, administracijos ir klasės vadovų linkėjimai, jaunesniųjų draugų – GIII kl. mokinių – dovanos – kalendoriai, pilna salė mokytojų, tėvų ir svečių, šokiai ir dainos iki ryto… Visa tai neatsiejama šios šventės dalis.

Linkime mokiniams, kad šis stebuklingas šimtas dienų atneštų galimybę sėkmingai išlaikyti būsimus egzaminus ir įžengti į suaugusiųjų gyvenimą.

GIV klasių vadovės Liucija Šuškevič ir Ana Nester

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje (1 dalis)

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje (2 dalis)

Sveikinimai

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius su laimėtomis prizinėmis vietomis Šalčininkų rajono savivaldybės biologijos olimpiados II etape, kuris vyko 2020 m. sausio 24 d.

Gabrielia Jankovskaja, GIc kl. – III vieta

Eliza Viktorija Sinkevič, GIIa kl. – II vieta

Karolina Michailovskaja, GIIb kl. – III vieta

Eliza Rybak, GIIIa kl. – I vieta

Valdemar Ugrevič, GIVb kl. – II vieta

Dėkojame mokytojai A. Sinkevič.

Sveikinimai

Sveikiname Pavelą Bandalevič, GIIIa kl., laimėjusį III vietą ir Valdemarą Ugrevič, GIVb kl., laimėjusį II vietą Šalčininkų rajono savivaldybės matematikos olimpiados II etape, kuris vyko 2020 m. sausio 17 d.

Dėkojame mokytojai O. Narkun

Projekto „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“ veiklos, II dalis

Sausio 23 d., mūsų jaunimas kartu su mokiniais iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos jau antra kartą dalyvauja projekto „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“ veiklose.

Šiuo projektu siekiama, kad vaikai ir paaugliai iki 18 metų taps sąmoningesni savo sveikatos atžvilgiu, aktyvesni, judresni, rinksis sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, saugų ir sveiką fizinį aktyvumą laisvalaikio metu, o tai neabejotinai prisidės prie jų fizinės ir psichinės sveikatos pagerėjimo.

Aktų salėje planuojama 4 valandas trunkanti veikla. Per žaidimus, fizinius pratimus mokiniai mokomi rūpintis savo sveikata, aktyviau sportuoti ir sveikiau gyventi. Užsiėmimus veda mokiniams jau puikiai pažįstamas aktorius Šarūnas Gedvilas, kuris yra dalyvavęs profesinio meistriškumo kursuose Togoje, Japonijoje bei Gruzijoje.

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje

Gimnazijos direktorės Irenos Volskos 2019 metų veiklos ataskaita

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai,

skelbiama gimnazijos direktorės Irenos Volskos 2019 metų veiklos ataskaita.

Pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo prašome teikti gimnazijos tarybos pirmininkei Reginai Objedkovai el.p. vilte77@gmail.com iki sausio 31 d.

2019 m. gimnazijos direktorės Irenos Volskos 2019 metų veiklos ataskaita

Rašytojo J. Biliūno kūrybos refleksijos – spektaklis „Jis ir ji“

Sausio 20 d. GII-GIV kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje pagal kultūros pasą. Solo teatro spektaklis  „Jis ir ji“  sudomino jaunimą gražia ir jautria Jono Biliūno ir jo žmonos meilės istorija.

Vos 28-erių metų miręs rašytojas, dėl ligos ar mokslų nuolat važinėjęs tarp Anykščių, Charkovo, Leipcigo, Berlyno, Ciuricho, Zakopanės, su žmona susirašinėjo laiškais ir atvirlaiškiais. Jų pagrindu, taip pat remiantis jų abiejų prisiminimas bei kūryba ir sukurtas šis spektaklis.

Bibliotekos vedėja Olga Skirtunienė

Daugiau nuotraukų :FACEBOOK

Geriausi iš chemijos!

Sausio 10 d. Šalčininkų “Santarvės” gimnazijoje vyko 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas, skirtas 9 – 12 klasių mokiniams. Jos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemija, plėtoti mokinių chemijos mokslo srities žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą bei eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

Komisijai susumavus balus, paaiškėjo nugalėtojai:

Gabriela Jankovskaja, GIc kl. – I vieta

Agata Rogoža, GIc kl. – III vieta

Robert Jasinski, GIb kl. – III vieta

Aleksandra Černiakova, GIIb kl. – I vieta

Eliza Rybak, GIIIa kl. – I vieta

Valdemar Ugrevič – GIVb kl. – I vieta

Mokinius olimpiadai paruošė chemijos mokytoja metodininkė Danuta Mureikienė. Sveikiname!

Užsienio (anglų) kalbos olimpiada

Š. m. sausio 8 d. Jašiūnų “Aušros” gimnazijoje įvyko Šalčininkų rajono savivaldybės užsienio kalbos (anglų) olimpiados rajoninis etapas.

Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, tobulinti anglų kalbos žinias, lavinti mokinių kūrybiškumą, saviraišką; skatinti mokytojų iniciatyvumą rengiant mokinius olimpiadoms.

Komisijai suskaičiavus balus, paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos GIIIa kl. mokinė Eliza Rybak užėmė garbingą II vietą.

Nuoširdžiai sveikiname Elizą bei ją rengusią anglų kalbos vyresniąją mokytoją Liudmilą Kuklienę su aukštu rezultatu!

„Atmintis gyva, nes liudija“

Minint Laisvės gynėjų dieną 1-oji pirmadienio pamoka mūsų gimnazijoje prasidėjo kitaip. Bendruomenė dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. dešimčiai minučių gimnazijos languose sužibo šimtai žvakučių.

Žvakė simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Akcijos tikslai – puoselėti istorinę atmintį bei jaunimo patriotiškumą; prisiminti ir pagerbti žuvusiuosius  bei nukentėjusius valstybės gynėjus.