Naujienų archyvas: 2020.01.28

Šimtadienis

Nors retai nutinka taip, kad šimtadienis švenčiamas būtent 100 dienų iki egzaminų pradžios, tačiau tai visada yra savotiška riba, kurią peržengus, baigiasi juokai. Bet būtent tokia nuotaikinga forma 65 laidos dvyliktokai šiemet šimtadienio šventę galbūt neatsitiktinai ir pavadino ,,Comedy 65″.

Šimtadienis – yra svarbiausias įvykis baigiamosios klasės mokiniams, pirmoji gyvenime suaugusiųjų šventė: elegantiška apranga, iškilminga atmosfera, dekoracijos, pasiruošimas…

Valsas, spektaklis, intriguojantis tėvų sveikinimas, administracijos ir klasės vadovų linkėjimai, jaunesniųjų draugų – GIII kl. mokinių – dovanos – kalendoriai, pilna salė mokytojų, tėvų ir svečių, šokiai ir dainos iki ryto… Visa tai neatsiejama šios šventės dalis.

Linkime mokiniams, kad šis stebuklingas šimtas dienų atneštų galimybę sėkmingai išlaikyti būsimus egzaminus ir įžengti į suaugusiųjų gyvenimą.

GIV klasių vadovės Liucija Šuškevič ir Ana Nester

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje (1 dalis)

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje (2 dalis)