Naujienų archyvas: balandžio 2020

Sveikiname!

Š.m. sausio-vasario mėn. Lietuvoje vyko Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Šio konkurso tikslas – mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo gebėjimų konkrečiose praktinėse situacijose vertinimas.

Paskelbus konkurso rezultatus, paaiškėjo laureatai. Geriausius rezultatus gimnazijoje tarp 8-GII kl. parodė:

Emilija Šimelevič, 8c kl.

Agata Rogoža, GIb kl.

Karolina Michailovskaja, GIIb kl.

Mokinėms įteikti Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos paruošti diplomai.

Nuoširdžiai sveikiname ir linkime sėkmės dalyvaujant kitose konkursuose!

Lietuvos policija informuoja

KAIP PASIRUOŠTI EGZAMINAMS? ATMINTINĖ MOKSLEIVIAMS IR JŲ TĖVAMS

Atmintine moksleiviams ir jų tėvams

Brandos egzaminų tvarkaraštis

Pagrindinė brandos egzaminų sesija vyks birželio 22 d. – liepos 21 d., pirmasis priėmimo etapas į aukštąsias mokyklas truks iki rugpjūčio 18 d., papildomas priėmimas – iki rugsėjo 4 d.

Brandos egzaminų tvarkaraštis

Atmintinė tėvams dėl tinkamo vaikų elgesio virtualioje erdvėje

Lietuvoje prasidėjus nuotoliniam ugdymo procesui vaikai ypač daug laiko praleidžia internete, o pamokų organizavimas virtualioje erdvėje kelia naujų iššūkių tiek mokiniams, tiek mokytojams ir tėvams. Pirmiausia, labai svarbu suprasti, jog nuotolinėse pamokose galioja tokios pačios elgesio taisyklės, kaip ir mokykloje. Nuotolinės pamokos – tai vieša erdvė, todėl netinkamas elgesys, necenzūriniai žodžiai, patyčios yra baustinas ir teisinę atsakomybę užtraukiantis elgesys.

ATMINTINĖ TĖVAMS DĖL TINKAMO VAIKŲ ELGESIO