Naujienų archyvas: 2021.05.13

,,MATUOKIS PROFESIJĄ SU PROFESIONALAIS‘‘!

Šių metų gegužės 12 dieną mūsų gimnazijos GII – GIII klasių mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo Universiteto ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto webinare „Matuokis profesiją su profesionalais“.
Susitikimo metu gimnazijos mokiniai susipažino su marketingo vadove Jūrate Surviliene, MANTINGA, UAB Novos gama direktore, logistikos ir prekybos bakalauro studijų programos socialine partnere. Dalyviai klausėsi pranešimo apie marketingą – tiesa ar mitas?
Vėliau jų laukė susipažinimas su logistikos ir realizacijos direktoriumi Aliumi Maknavičiumi, MANTINGA, logistikos ir prekybos bakalauro studijų programos socialiniu partneriu, kuris pristatė pranešimą „Logistika, suteikianti prekėms sparnus“.
Kita profesija, kurią pažino mokiniai, buvo buhalterio profesija. Dalyviai susipažino su įmonės vadove Inga Šipelienė, MB Verslo nansų bitės, apskaitos ir nansų bakalauro studijų programos socialine partnere, absolvente, studijų programos ambasadore. Pristatydama patrauklią prezentaciją „Už kiekvieno sėkmingo verslo slypi sumanus buhalteris“, gerb. Inga rėmėsi savo asmenine gyvenimiška patirtimi.
Ir galiausiai jų laukė susipažinimas su įmonės vadovu MAKALIUMI , turizmo industrijų bakalauro studijų socialiniu partneriu. „Turizmo industrijose – nė vienos rutininės dienos“ taip turizmo srities profesionalas pristatė mokiniams savo profesiją.
Susitikimo metu mokiniai gavo labai daug naudingos ir neįkainojamos informacijos iš profesijos atstovų, pasiekiusių aukštumų savo srityse.

Profesijos patarėja J. Latvienė