Naujienų archyvas: 2021.06.09

Finansinis raštingumas ekonomikos ir verslumo pamokoje

Šių metų birželio 4d. mūsų gimnazijos GI kl. mokiniai per ekonomikos ir verslumo pamoką dalyvavo SEB banko finansinio raštingumo nuotolinėje pamokoje, tema „Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai“. Finansinis raštingumas – tai žinios ir įgūdžiai, kurie reikalingi norint efektyviai valdyti savo finansus. Šios žinios padeda priimti logiškus sprendimus apie pinigus, įgyvendinti tikslus ir pasiekti daugiau.
Šio susitikimo metu mokiniai pagilino savo turimas žinias apie išsilavinimą, jo svarbą ir ateities profesijas. Susipažino su antreprenerystės sąvoka ir savybėmis, kurios reikalingos šiandien žmogui, norinčiam būti sėkmingu.
Širdingai dėkojame p. Gretai Kukanauzaitei už labai informatyvų, išsamų pranešimą, iliustruotą gyvenimiška patirtimi.

Ekonomikos ir verslumo
vyresnioji mokytoja/