Naujienų archyvas: 2021.09.01

Vėl rugsėjis veržiasi pro langus… Su rugsėjo 1-ąją!

Vėl rugsėjis veržiasi pro langus,
Neša klasėn juoką ir žodžius.
Su rugsėjo 1-ąją!

Pirmoji rudens diena tradiciškai kviečia visus mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į vieną gražiausių rudens švenčių – Mokslo metų pradžią.

Pasveikinti miesto parke susirinkusios Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos bendruomenės: mokinių, jų tėvų, mokytojų atvyko LR Seimo narė Beata Petkevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų seniūnas Miroslav Neverkevič, vikaras Aleksandr Gaičauskas ir kiti garbingi svečiai.

Gerb. Mokiniai,

Rugsėjo 1-osios proga linkime sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę, kurioje Jūs tegul lydi smalsumas, žingeidumas, tobulėjimas ir kūryba. Kelkite naujus iššūkius, nenustokite tyrinėti, nuolat judėkite pirmyn ir pasieksite neįtikėtinų rezultatų.

Saugių ir sveikų Mokslo metų!

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje

Gimnazijos Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių planas organizuojant ugdymo procesą

ŠALČININKŲ JANO SNIADECKIO GIMNAZIJOS COVID-19 LIGOS KORONAVIRUSO INFEKCIJOS VALDYMO PRIEMONIŲ PLANAS ORGANIZUOJANT UGDYMO PROCESĄ