Balandžio 17 d. kūrybinėse dirbtuvėse „Pabandžiau ir pavyko“, kurias organizavo Metodinė taryba, susibūrė tikybos, lenkų, lietuvių ir užsienio kalbų mokytojai, siekdami pasidalinti patirtimi ir metodais, kaip efektyviai pritaikyti atnaujintas ugdymo programas savo pamokose. Susitikime dėmesys buvo skiriamas ne tik naujų ugdymo priemonių integracijai, bet ir pedagogų bendradarbiavimo skatinimui, siekiant ugdymo kokybės stiprinimo.

Dirbtuvių metu buvo pristatytos įvairios mokymo strategijos, įskaitant informacinių technologijų panaudojimą pamokose, mokinių kūrybiškumo skatinimą ir kritinio mąstymo ugdymą per kalbos ir literatūros pamokas.

Šios dirbtuvės yra puikus pavyzdys, kaip mokytojai gali keistis gerąja patirtimi ir kartu ieškoti naujų būdų, kaip geriau įtraukti ir išugdyti mokinius dinamiškai besikeičiančioje švietimo aplinkoje.