Naujienų archyvas: 2022.04.08

Tarptautinės vaikų knygos dienos paminėjimas

Balandžio 4-8 dienomis vyko renginiai, skirti Tarptautinės vaikų knygos dienai paminėti. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo pokalbiuose ir viktorinoje apie pasakų kūrėją H.K.Anderseną, kadangi ši diena švenčiama rašytojo Hanso Kristiano Anderseno (1805-1875) gimtadienio dieną – balandžio 2 –ąją.

Renginių metu mokiniai ne tik klausėsi faktų apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą, bet ir patys sėkmingai atliko įvairias užduotis apie knygų įvairovę ir pasakų personažus.

Bibliotekos vedėja Olga Skirtunienė

Susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto švietimo akademijos atstovais

Šių metų balandžio 7d. mūsų gimnazijos GIII – GIV kl. mokiniai dalyvavo susitikime su Vytauto Didžiojo universiteto švietimo akademijos atstovais.

Pristatymo metu mokiniai klausėsi lenkų kalbos ir literatūros studijų programos pristatymo,  akcentuojant, kad per 4 studijų metus galima įgyti dviejų mokamųjų dalykų mokytojo kvalifikaciją,  taip pat įgyti anglų kalbos C1 lygį ir antrosios užsienio  kalbos B2 lygį , taipogi -skaitmeninių technologijų valdymo ir medijų raštingumo kompetencijas, praktikos stažuočių pasiūlą užsienyje.

Mokiniai gavo labai daug naudingos informacijos apie konkursinio balo sandarą, minimalų konkursinį balą, įsidarbininimo perspektyvas baigus studijas, studijų finansavimo galimybes.

Širdingai dėkojame už mokinių profesinį konsultavimą ir informavimą studijų programų pasirinkimo klausimais.

Profesijos patarėja

J. Latvienė

Susitikimas su VGTU studentais

Šių metų balandžio 7d mūsų gimnazijos GIII – GIV kl. mokiniai susitiko su Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) studentais. Pristatymo metu keturių fakultetų: Antano Gustaičio aviacijos instituto, architektūros, fundamentinių mokslų ir verslo vadybos fakulteto pirmakursiai studentai pristatė minėtų fakultetų studijų programas, papasakojo apie mokymosi dalykų ypatumus,  stojimo sąlygas ir stojamuosius tesTus į orlaivių pilotavimą, skrydžių valdymą bei stojamąjį egzaminą į architektūros studijų programą.  Susitikime dalyvaujantys mokiniai turėjo puikią progą išgirsti ne tik bendrą informaciją apie studijas, bet ir išklausyti jų asmeninę patirtį išlaikius stojamuosius egzaminus ir tampus pirmo kurso studentais.

Be studijų programų mokiniai buvo supažindinti su įvairiais renginiais, vykstančiais  Vilniaus Gedimino Technikos universitete.

Širdingai dėkojame už įdomų pristatymą mūsų gimnazijos mokiniams.

Profesijos patarėja

J. Latvienė