Naujienų archyvas: rugpjūčio 2022

“Jaunimo apdovanojimuose” – pažymėtas talentingas ir gabus mūsų gimnazijos jaunimas

Šį šeštadienį Šalčininkų miesto parke vyko renginys “Jaunimo vasara”, kurio metu įvyko “Jaunimo apdovanojimai”. Jaunimas – tai mūsų ateitis, todėl labai svarbu įvertinti visas jo pastangas ir kūrybiškumą. Šventinę dieną susirinko jauni, gabūs, talentingi, aktyvūs ir išradingi žmones, kurių darbas ir iniciatyva neliko nepastebėti.

Sveikiname savo esamus ir buvusius mokinius bei mokytojus pelnius apdovanojimus šiose nominacijose:

• Metų moksleivis – Robert Jasinski
  • Metų abiturientas – Eliza Viktorija Sinkevič
  • Metų savanoris – Adriana Chačkovska
  • Metų iniciatyva – Božena Danielė
  • Metų studentas – Tomaš Jundo
  • Metų ambasadorius – Gitana Šablinskaja

(Nuotrauka – Šalčininkų rajono savivaldybės archyvas)

Palenkės mokytojų sąjungos būrelių pirmininkų apsilankymas gimnazijoje

Šiandien, rugpjūčio 25 d., gimnazijoje apsilankė Palenkės mokytojų sąjungos būrelių pirmininkai. 40 asmenų grupei vadovo Palenkės skyriaus pirmininkas Andrzej Gryguć, kartu su juo atvyko ilgametis buvęs Pamario skyriaus pirmininkas Adam Zygmunt. Svečiai atvyko susipažinti su mūsų šalies švietimo sistema.

Lankydamiesi mūsų gimnazijoje svečiai turėjo progą apžiūrėti edukacines erdves, susipažino su mokyklos veiklomis.

Dėkojame už apsilankymą.

Apie projektą „Atgal į realų gyvenimą“

COVID-19 pandemijos metu jauni žmonės stokojo kontaktinio švietimo, aktyvaus užimtumo, socialinių emocinių įgūdžių, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžių, nusiraminimo, relaksacijos ir streso valdymo technikų ugdymo, atsakingumo, laiko planavimo, organizavimo įgūdžių tobulinimo. Trijų dienų išvykos į Kapčiamiestį metu 30 asmenų grupė dalyvavo intensyvioje programoje siekiant sustiprinti norą būti realiame gyvenime. Apsilankymas Merkinėje ir Kapčiamiestyje, Emilijos Pliaterytės kapo lankymas ir dzūkiškų bandų kepimas, plaukiojimas baidarėmis ir poilsis pirtyje, pramogos vandens parke. pasisėdėjimas prie laužo ir skaitymo, rašymo, afirmacijų, fizinio aktyvumo, vizualizavimo ir tylos mokymai privertė jaunimą bendrauti gyvai, bendradarbiauti sprendžiant problemas, dirbti grupėse ar užmegzti naujas pažintys.

Dėkojame Arūnui Palačioniui už nuostabią viešnagę kaimo turizmo sodyboje „Nieda”, Šalčininkų autobusu parkui už transporto paslaugą, Šalčininkų rajono savivaldybei už projekto finansavimą iš jaunimo projektu lėšų.

Grįžome namo turtingesni naujų žinių, kompetencijų, draugysčių, prisiminimų ir nuostatų, kad joks naujausias išmanaus telefono ar kompiuterio modelis neatstos broliškos peties, šiltos šypsenos ar pokalbio su tikru žmogumi.

Akimirkos: https://www.facebook.com/100013666624286/videos/757670078882894