Naujienų archyvas: liepos 2022

Vaikų vasaros poilsis pagal projektą „Išgyvenimas gamtoje“

Liepos 10-20 d. beveik 30 asmenų grupė turiningai praleido laiką dalyvaujant stovykloje, kurios metu buvo ugdoma dalyvių saviraiška, kūrybiškumas, sveika gyvensena bei socialiniai ir gyvenimo įgūdžiai. Stovyklos programą sudarė grupės formavimo užsiėmimai, žygiai, situaciniai žaidimai, orientacinės užduotys, praktiniai užsiėmimai, pasidaryk pats veiklos, diskusijos ir pokalbiai.

Širdingai dėkojame Mečislovui Butrimui už galimybę stovyklauti kaimo turizmo sodybos “Gaujos vingiai” stovyklavietėje ir naudotis sodybos infrastruktūra, Jelenai Staniulienei už gardžius pietus ir saldumynus paskutinės vakarienės metu, Šalčininkų rajono savivaldybei už vaikų vasaros poilsio projekto finansavimą.

Kaip sakydavo skautingo įkūrėjas Robertas Badenas-Powellas: „Savaitė gyvenimo kaime – tai daugiau nei šeši mėnesiai teorinių užsiėmimų konferencijų salėje“, tad kiekvienas stovyklos dalyvis namo grįžo turtingesnis, kadangi pasisėmė naujų žinių, patobulino savo charakterio bruožus ir įgyjo gausybę prisiminimų, kurie, kaip laužo ugnis, šildys sielas iki iki 2023-ųjų stovyklos.

Projekto vadovė Beata Zarumna

Giedojame Tautišką giesmę kartu su Lietuva!

Liepos 6-oji – svarbi data mūsų Valstybės istorijoje. Apie ją nepamiršo ir mūsų gimnazijos mokiniais net budami svetur. Poilsiaudami stovykloje Stegnos mieste (Lenkija) kartu su savo mokytojomis mokiniai prisijungė prie patriotiškos akcijos ir 21.00 val sugiedojo Tautišką giesmę.

Su švente, Lietuva! 🇱🇹