Naujienų archyvas: 2024.05.10

Protmūšis „Mes Europoje“

Šalčininkų kultūros centre, gegužės 9 d., vyko protmūšis „Mes Europoje“, skirtas paminėti Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą ir NATO 20-metį. Šią įdomią ir įtraukiančią akciją, skirtą pažymėti šį svarbų Lietuvos istorijos įvykį, organizavo Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras kartu su Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi.

Kartu su kitomis mokinių komandomis iš viso rajono, mūsų mokiniai turėjo progą pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą, NATO, Lietuvos vaidmenį šiose organizacijose ir parodyti pilietiškumą bei kūrybiškumą. Klausimai buvo įvairūs: nuo viktorinų apie ES ir NATO veiklą iki kūrybinės užduoties.

Mūsų gimnazijos komanda sėkmingai įveikė visus iššūkius. Džiaugiamės galėdami pranešti, jog mūsų gimnazijos komanda iškovojo 3 prizinę vietą! Tai tik dar vienas įrodymas, kad jaunimas yra svarbi šalies ateities dalis, turinti daug potencialo ir gebėjimų.

#MEPALietuva #SJSGMEPALietuva