Naujienų archyvas: 2025.02.09

Sveikiname

Sveikiname Gretą Varonis, GIIB kl. mokinę, užėmus 3 vietą rajoninėje fizikos olimpiadoje! Tai puikus Tavo pastangų ir talento įrodymas. Didžiuojamės šiuo laimėjimu!

Taip pat didelė padėka fizikos mokytojui Andrejui Švaikovskiui, kuris nuolat palaikė, skatino ir padėjo ruoštis. Tai – bendro darbo pergalė!

Linkime nesustoti, toliau siekti tikslų ir džiaugtis naujais laimėjimais!

 

TŪM veikla – Savęs įsivertinimas naudojant SWOT metodiką

Šią savaitę, įgyvendinant „Tūkstantmečio mokyklos“ programos veiklas, 7b, 7c klasių mokiniai dalyvavo komandos formavimo veiklų cikle. Pagrindinė užsiėmimų tema buvo „Savęs įsivertinimas naudojant SWOT metodiką“.

Veiklų metu mokiniai analizavo savo stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes, siekdami geriau suprasti save ir savo vietą komandoje. Teorija buvo derinama su praktiniais užsiėmimais, kurie skatino bendravimą, savistabą ir grupinį darbą. Tokia patirtis padeda stiprinti pasitikėjimą savimi, geriau pažinti savo potencialą ir efektyviau dirbti kartu su kitais.

Kartu su @tūkstantmečiomokyklos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

 

GIIa ir 6c klasių mokiniai dalyvavo „Tūkstantmečio mokyklos“ veikloje

Po atostogų GIIa ir 6c klasių mokiniai dalyvavo „Tūkstantmečio mokyklos“ programos veikloje – Komandos formavimo veiklų cikle mokiniams.

Dešimtokai gilino komandinio darbo gebėjimus, lavino problemų sprendimo įgūdžius bei stiprino tarpusavio bendradarbiavimą. 6C klasės mokiniai dalyvavo veiklose, kurios skatino pasitikėjimą savimi, gerino komunikacijos įgūdžius ir padėjo suprasti komandos svarbą.

Šios veiklos suteikė mokiniams galimybę ne tik tobulėti individualiai, bet ir išmokti, kaip darniai veikti grupėje. Dalyviai grįžo įkvėpti, kupini naujų žinių ir vertingos patirties, kuri pravers tiek mokykloje, tiek kasdienėse situacijose.

Kartu su @tūkstantmečiomokyklos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Nuo Lietuvos istorijos gelmių iki virtualios realybės viršukalnių: 8A ir 8B klasių įspūdžiai Vilniuje

2025 m. vasario 7 d. 8A ir 8B klasės mokiniai dalyvavo įsimintinoje ekskursijoje į Vilnių. Pirmoji maršruto stotelė – Vilniaus katedros požemiai ir lobynas, kur mokiniai susipažino su Lietuvos istorijos paslaptimis.

Gido pasakojimai apie didikų ir valdovų laidojimo tradicijas, archeologinius radinius bei legendas apie katedros praeitį sukėlė mokinių susidomėjimą. Ypač įspūdinga buvo istorija apie didįjį kunigaikštį Vytautą ir jo reikšmę Lietuvos valstybingumui.

Požemių apžiūrą vainikavo apsilankymas katedros lobyno ekspozicijoje, kurioje eksponuojami vertingi bažnytinio meno kūriniai. Mokiniai turėjo galimybę iš arti pamatyti auksines liturgines taures, puošnius kryžius bei istorines regalijas, menančias Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės klestėjimo laikus.

Po pažinties su Lietuvos istorija ekskursijos dalyviai persikėlė į visiškai kitokią aplinką – „Arena 360“, kur jų laukė virtualios realybės patirtys, interaktyvūs žaidimai ir komandinės užduotys. Tai moderni erdvė, kurioje derinamos technologijos, sportas ir pramogos.

Mokiniai galėjo išbandyti 360 laipsnių virtualios realybės simuliacijas, kuriose „keliaudami“ po skirtingus pasaulio kampelius pasijuto tarsi tikroje ekspedicijoje. Didelio susidomėjimo sulaukė ir lenktynių simuliatoriai, leidę pajusti adrenalino kupiną lenktynininko patirtį.

Ekskursija į Vilnių tapo ne tik turiningu mokymosi būdu, bet ir smagia patirtimi. Mokiniai grįžo kupini įspūdžių – istorinių žinių apie Lietuvos praeitį ir įsimintinų akimirkų modernioje pramogų erdvėje. Ši kelionė dar kartą įrodė, kad mokymasis gali būti ne tik naudingas, bet ir įdomus!

8a ir 8b kl.vadovės E. Misevičienė ir I. Samulevičienė

 

Mokytojai tobulina meistriškumą dalyvaudami „Tūkstantmečio mokyklos“ programos veiklose

Vasario 7 d. antrasis nuotolinis seminaras „Mokytojų dalykininkų meistriškumo įgalinimas per patyriminį mokymąsi šiuolaikinio ugdymo/si kontekste“ pagal numatytas „Tūkstantmečio mokyklos“ programos veiklas. Mokytojai gilinosi į inovatyvius mokymo(si) metodus, pritaikomus šiuolaikinėje ugdymo praktikoje.

Seminaro pradžioje dalyviai aptarė savo tikslus ir lūkesčius. Paskaitos metu buvo pristatytos interaktyvios skaitmeninės priemonės: Coggle.it minčių žemėlapių kūrimui bei DesignEvo logotipų kūrimo galimybėms.

Po pertraukos vyko diskusija apie įtraukiojo ugdymo strategijas, panaudojant IKT. Dalyviai susipažino su platformomis Google Arts & Culture ir LearningApps.org.

Susitikimą užbaigė prisijungimas prie ESEP platformos, jos pristatymas ir diskusija, kurios metu dalyviai apibendrino naujai įgytas žinias. Seminaras tapo dar vienu žingsniu į šiuolaikišką, kokybišką ugdymą.

Kartu su @tūkstantmečiomokyklos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

 

Sveikinimai rajoninės chemijos olimpiados prizininkams!

Norbertai (Norbert Vasilevski, GIIb kl.), tavo 1-oji vieta chemijos rajoninėje olimpiadoje įrodė, kad net sudėtingiausi uždaviniai tirpsta prieš ryžtą ir smalsumą. Tavo rezultatas – tikra aukso formulė!

Eva (Eva Goj, GIVb kl.) ir Jakub (Jakub Stefanovič, GIb kl.), su 2-ąja vieta parodėte, kad net tada, kai užduotys sudėtingos kaip organinės reakcijos, sugebate išlaikyti aiškų tikslą ir spindėti.

Ir žinoma, padėka mokytojai p. Žanai Bogdevičieniei, kuri, kaip tikrasis vedlys laboratorijoje, kantriai padėjo jungtis žinioms ir įgyvendinti tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodė neįmanoma.

Tegul šios pergalės būna tik pradžia grandininei reakcijai į dar didesnes aukštumas!