Naujienų archyvas: 2022.06.10

Mokinių pažintinė edukacinė išvyka į Anykščius

Gegužės 20 d. vyko mokinių pažintinė edukacinė išvyka į Anykščius. Mokiniai susipažino su Safari parko atsiradimo istorija, sužinojo, kokie gyvūnai gyvena safaryje, rinko duomenis apie pasirinktus gyvūnus. Sprendė iš anksto paruoštus matematinius uždavinius, susijusius su Safari.

Edukacinės išvykos metu buvo ugdomos komunikacijos, kūrybiškumo bei pažinimo kompetencijos. Mokiniai mokėsi analizuoti, apibendrinti ir įvertinti savo bei kitų mokinių pasisakymus lenkų bei lietuvių kalbomis.

Keliaujant Medžių lajų taku mokinius lydėjo ištraukos iš „Anykščių šilelio“. Nuo informacinio centro iki Medžių lajų tako pradžios 6 pažintinės stotelės, skirtos susipažinti su medžiais bei su gamtos ir kultūros vertybe Puntuko akmeniu.

Mokiniai dėkojo savo mokytojoms Annai Mackevic ir Lilijai Kozakevič už turiningai praleistą laiką.

Dalinamės įspūdžiais šiame filmuke.

Ekskursija į Klaipėdą. Laimingi ir pilni įspūdžių.

Birželio 9 dieną šeštų klasių mokiniai su mokytojais keliavo po Klaipėdą.  Keltu kėlėmės į Kuršių Neriją , į Jūrų muziejų. Muziejuje galėjome pamatyti įvairių geologijos, archeologijos, etnografijos, numizmatikos, kartografijos, laivų technikos, raštijos, filatelijos eksponatų. Po apsilankymo muziejuje gėrėjomės Juodkrantės Gintaro įlanka, Raganų kalnu. Keliaudami Naglių pažintiniu taku mokiniai stebėjo, kaip atsakingai žmonės stengiasi išsaugoti tai, ką sukūrė vėjas ir jūra.

Gavome didelę deguonies porciją, o mūsų nuotaika buvo puiki. Iš įdomios ir turiningos kelionės mokiniai grįžo laimingi ir pilni įspūdžių.

6b ir 6c klasės vadovės G. Šablinskaja, A. Nester