Naujienų archyvas: 2022.06.23

VGTU „ATEITIES INŽINERIJOS“PROJEKTINIŲ DARBŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI

Šių metų birželio 10d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Ateities inžinerijos V-ojo sezono pavasario sesijoje, kurios  metu jie dalyvavo 113 projektinių darbų konkurse. Kaip įprasta, gimnazijų ir progimnazijų komandos dėl pagrindinio prizo varžėsi atskirose kategorijose; taip pat, atsižvelgiant į tematikos specifiką, buvo įsteigtos specialios nominacijos, siekiant įvertinti atskirus konkursinių darbų aspektus. Tematikų konkursų nugalėtojais bendrose, gimnazijų, progimnazijų ir atskirų nominacijų kategorijose pripažinti mūsų gimnazijos GI ir GIII projektiniai darbai:

Tematika „Investavimas Luminor Trade aplinkoje“:  pagrindinis prizas: PD Investavimo strategijos „Pirk ir laikyk“ Luminor Trade aplinkoje išbandymas. Darbą atliko: Agnė Marinovskytė, Viktorija Rimpaitė, Daniel Bandalevič, GIa kl.

Tematika “ Verslo plano rengimas Canvas metodu“: geriausias darbas gimnazijų kategorijoje: PD „Verslo planas“. Darbą atliko: Patrycija Augustina Moscickaja, Laura Rusakaitė, Dominika Sibik GIII kl.

Taipogi VILNIUS TECH nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ veikloje dalyvavo ir parengė bei pristatė projektinį darbą Marek Valiučko, Artiom Timofejev, Kamil Rafal Volosevič, GI kl.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus.

Profesijos patarėja, ekonomikos ir verslumo vyresnioji

mokytoja Jelena Latvienė