Naujienų archyvas: 2022.06.17

“Projektų dienos gimnazijoje 2022”

Siekiant sukurti sąlygas mokiniams įgyti bendrųjų ir dalykinių kompetencijų pagrindus, svarbu į mokymąsi įtraukti pačius mokinius, kad šie ne tik aktyviai atliktų mokymosi užduotis, bet ir patys kurtų ugdymo turinį: keltų jiems aktualias problemas ir ieškotų atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Vienas iš veiksmingų būdų tai daryti – projektinė veikla, nes ji skatina mokinius mokymąsi sieti su tikrove, ieškoti sąsajų tarp daiktų ir reiškinių, pratintis dirbti grupėje kartu su kitais, sprendžiant vieną visiems aktualią problemą.

Birželio 15-16 d. vyko “Projektų dienos gimnazijoje 2022”. Savo projektinius darbus pristatė 5a, 7c, 8a, 8b, 8c, GIa, GIc, GIIa, GIIb, GIIc ir GIIIb kl. mokiniai. Darbus vertino kompetentinga komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Leokadija Palevič, lenkų kalbos mokytoja ekspertė Lilija Kutyš, socialinė pedagogė metodininkė Gitana Šablinskaja ir rusų kalbos mokytoja metodininkė, socialinė pedagogė metodininkė Liucija Šuškevič. Savo draugų palaikyti atėjo ir 5-GIII kl. mokiniai, kurie galėjo ne tik pamatyti projektinių darbų pristatymą, bet ir įgyti patirties ir pasimokyti, į ką atkreipti dėmesį rašant projektą.

Mokiniai gynė projektinius darbus iš įvairių dalykų: lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, chemijos, fizikos, technologijų, matematikos, užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių), ekonomikos ir verslumo, biologijos, lenkų kalbos, muzikos, teatrinės veiklos, istorijos.

Dėkojame mokiniams už kūrybingus darbus, drąsą ir motyvaciją, taip pat dėkojame mokytojams, kurie padėjo mokiniams pasiruošti projektinio darbo gynimui.

Akimirkos iš projektų gynimo I dienos

Akimirkos iš projektų gynimo II dienos