Naujienų archyvas: 2022.06.28

SKELBIAME ATRANKĄ SPECIALIOJO PEDAGOGO, FIZIKOS, CHEMIJOS MOKYTOJO PAREIGOMS UŽIMTI NUO 2022 M. RUGSĖJO 1 D.

ŠALČININKŲ JANO SNIADECKIO GIMNAZIJA (MOKOMOJI KALBA – LENKŲ) SKELBIA ATRANKĄ SPECIALIOJO PEDAGOGO, FIZIKOS, CHEMIJOS MOKYTOJO PAREIGOMS UŽIMTI

NUO 2022 M. RUGSĖJO 1 D.

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

1. aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  2. pedagogo kvalifikacija,
  3. specialiojo pedagogo kvalifikacija
  4. puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais, mokinių tėvais ar globėjais;
  5. gebėti ugdymo procese taikyti informacines technologijas;
  6. gebėti kaupti, apibendrinti informaciją, savarankiškai planuoti, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

Privalumai:

Darbo patirtis,  kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas sistemingai vertinti, fiksuoti mokinių daromą pažangą ir pasiekimus, gebėjimas dirbti komandoje, organizuoti darbą, pozityvus mąstymas.

Pedagogai, pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, priimami dirbti mokytoju atrankos būdu (pokalbis) ir privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas;

4. gyvenimo aprašymą;

5. pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją;

6. atrankai pretendentai taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinus grąžinami pretendentui.

Pretendentai, geriausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu Mokyklos g. 22, Šalčininkai, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos raštinėje, telefonas pasiteiravimui (8 380) 51 227.

Taip pat siunčiant registruotu laišku adresu Mokyklos g. 22, LT-17115, Šalčininkai, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija arba elektroniniu paštu: sniadeckio.salcininkai@sjsg.eu (gyvenimo aprašymą siųsti su nuoroda „Specialusis pedagogas“, „Fizikos mokytojas“, „Chemijos mokytojas“).

Dokumentai priimami nuo atrankos paskelbimo, įskaitant atrankos paskelbimo dieną, iki 2022 m. liepos 22  d. darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val.

FIZIKOS  MOKYTOJAS (-A)

Pareigybės pavadinimas –  fizikos mokytojas (-a).
Darbo krūvis – 15 kontaktinių valandų.
Pareigybės rūšis: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.
Darbo užmokestis – priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Atlyginimas vyr. mokytojas  – 840,00 Eur. (Brutto)
Darbo sutarties rūšis –  neterminuota.

SPECIALUSIS PEDAGOGAS

Pareigybės pavadinimas –  specialusis pedagogas.
Darbo krūvis – 1,0 etatas,  (neterminuota darbo sutartis).
Pareigybės rūšis – Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.

Darbo stažas nuo 5 iki 10 metų, atlyginimas priskaičiuotas – 1450,00 Eur (Brutto)

CHEMIJOS  MOKYTOJAS (-A)

Pareigybės pavadinimas –  chemijos mokytojas (-a).
Darbo krūvis – 24 kontaktinės valandos, 1,0 etatas.
Pareigybės rūšis – Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.

Atlyginimas vyr. mokytojas  – 1690,00 Eur. (Brutto)
Darbo sutarties rūšis –  neterminuota.

Projekto „Pažink Baltijos jūrą“ įgyvendinimas

Atostogos – tai ne tik šiltasis sezonas, kurio metu mokiniai ilsisi po sunkaus darbo per mokslo metus. Tai laikas skirtas susipažinti su naujais žmonėmis, vietomis ir sukaupti prisiminimų bagažą, kuriuo galima dalintis per ateinančius mokslo metus.

Vaikai, lankantys Šalčininkų dienos centrą „Vilties spindulėlis“, neabejotinai surinko nuostabią įspūdžių kolekciją, kurią patyrė viešėdami prie Baltijos jūros, įgyvendindami projektą „Pažink Baltijos jūrą“.

Be gyvenimo nameliuose, bendrų vaišių, saulės vonių paplūdimyje ir ilgų maudynių jūroje, kuri viešnagės metu buvo labai šilta, kartu su savanoriais organizavome ir kitas atrakcijas: aplankėme Klaipėdą ir Palangą, žiūrėjome pasirodymą su delfinais ir ruoniais bei lankėme Jūrų muziejų, dalyvavime edukacijoje apie ruonius ir jūros taršą bei gintaro savybes.

Beveik savaitę trūkusios viešnagės metu grupės nariai integravosi tarpusavyje, praplėtė akiratį ir išgyveno daug teigiamų emocijų, todėl labai dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybei už mūsų projekto finansavimą iš vaikų vasaros poilsio projektų lėšų, tėveliams už finansinę paramą ir Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijai už galimybę keliauti mokykliniu autobusu.

Bendrijos „Europos inovacijos“ pirmininkė Lucija Dudoit