Naujienų archyvas: 2024.03.08

Kovo 8-osios koncertas gimnazijoje: Dešimtokų dovanos mokyklai

Kovo 8-ąją mūsų gimnazijoje dešimtokai surengė įsimintiną koncertą, skirtą Tarptautinei moters dienai švęsti. Šventėje džiugino ne tik įvairūs muzikiniai pasirodymai, bet ir energingi šokiai, kurie atspindėjo mokinių kūrybiškumą ir aistrą. Ypatingai vertiname dešimtokų pastangas sukurti šiltą ir kviečiančią atmosferą, vienijančią visą mokyklos bendruomenę. Jų organizuotas renginys tapo puikiu priminimu apie bendruomeniškumo ir tarpusavio pagarbos svarbą. Dėkojame dešimtokams už jų energiją, pozityvumą ir indėlį stiprinant gimnazijos dvasią. Koncertas parodė, kad mūsų jaunimas gali ne tik pralinksminti, bet ir įkvėpti visus šventei.

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos talentai išryškėjo meninėje iniciatyvoje „Laisvės paukštis“.

Mūsų gimnazija pasižymėjo aktyviu dalyvavimu meninėje iniciatyvoje „Laisvės paukštis“, vykusioje 2024 m. vasario 2 d. – kovo 1 d. Šis konkursas, orientuotas į lietuvių liaudies kūrybos tradicijų įtraukimą į mokymo procesą naudojant lino raižymo techniką, sulaukė didelio dėmesio tarp Šalčininkų rajono mokyklų. Jame buvo vertinami darbai pagal jų atitikimą konkursui, sudėtingumą ir meninį atlikimą.

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnaziją atstovavo:

– 7c kl. mokinės Ketrin Puzinaitė, Aneta Kozlovska ir Neli Jasevičiūtė, vadovė Aleksandra Pečkauskienė.

– GIc kl. mokinė Monika Valickytė, vadovė Aleksandra Pečkauskienė.

– 6b kl. mokinė Jekaterina Ščetinina, 8b kl. mokinė Modesta Butrimovič ir GIVb kl. mokinė Justyna Kod, vadovės Aleksandra Pečkauskienė ir Anna Žuk.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas GIc klasės mokinės Ugnės Pečkauskaitės darbui, kuriam vadovavo Aleksandra Pečkauskienė. Mokinės kūryba buvo įvertinta specialiuoju prizu už išskirtinę kompoziciją.

Gimnazijos aktyvus įsitraukimas ir pasiekimai konkurse parodė jos įsipareigojimą skatinti kultūrinę bei meninę raišką tarp mokinių, taip puoselėjant lietuvių kultūros vertybes.