Naujienų archyvas: 2020.02.06

Du Savon – Sostinės jaunųjų bendrovių eXpo 2020

Sostinės jaunųjų bendrovių eXpo – tai tradicinis moksleivių ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacijos Lietuvos Junior Achievement programos AcceleratorX renginys.

Parodos metu, vasario 6 d.,  Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje verslą kurianti mokinių bendrovė Du Savon pardavinėjo savo gamintus produktus: rankų darbo muilus, vonios burbulus ir muilo rinkinius. Mokiniai pristatė vystomą paslaugą bei pasidalino sukaupta patirtimi.

Dėkojame 6c kl. merginoms už šaunų pasirodymą ir jų klasių vadovei bei projekto koordinatorei Annai Mackevic už kūrybiškumą. Linkime sekmės tolimesnėje veikloje!

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje

Taikomojo teatro projektas „Namai“ – dar penkiose Lietuvos mokyklose”

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos mokiniai kartu su bendraamžiais iš Šalčininkų „Santarvės” gimnazijos dalyvauja unikalaus taikomojo teatro projekte „Namai“ – dar penkiose Lietuvos mokyklose”.

„Namai“ – tai projektas, siekiantis ugdyti vyresnių klasių moksleivių kūrybiškumą bei sąmoningumą, prisidėti sprendžiant socialines bendruomenės problemas.

Projektas Lietuvoje vykdomas nuo 2018 m. Mūsų gimnazija jame dalyvauja nuo 2019 m. Šiuo metu prasidėjusiame naujame projekto etape atsakymų į klausimą, ką skirtingiems žmonėms reiškia namai, kartu su mūsų gimnazijos mokiniais ieško du iš šešių projekto vykdytojų – profesionalūs teatro praktikai – Virginija Kuklytė ir Šarūnas Gedvilas.

Jie kūrybinėse dirbtuvėse, kurie vyksta abiejose gimnazijoje, kartu su vyresniųjų klasių mokiniais kuria meninį projektą – tyrimą apie vietos bendruomenes. Tai įgalina ne tik meninę dalyvių saviraišką, bet ir siekia socialinio poveikio.

Daugiau informacijos apie projektą