Naujienų archyvas: 2020.02.19

Sveikiname!

Vasario 18 dieną Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams.

Sveikiname GIb klasės mokinį Robertą Jasinskį užėmusį garbingą IV vietą! Robertą olimpiadai paruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Angelė Jundo.

Linkime sėkmės!

Geriausi konkurse „Biochomik 2020“

Vasario 18 d. Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko gamtamokslinis konkursas „Biochomik 2020“.

Sveikiname Aleksandrą Černiakovą, GIIb kl. ir Eveliną Sinkevič, 8c kl. užėmusias I vietas, Elizą Viktoriją Sinkevič, GIIa kl. užėmus III vietą.

Mokinius konkursui paruošė biologijos mokytoja metodininkė Aleksandra Sinkevič, chemijos mokytoja metodininkė Danuta Mureikienė, fizikos mokytojas metodininkas Petras Lozda. Dėkojame ir sveikiname!