Naujienų archyvas: 2020.02.17

Ugdymo diena pasitinkant Lietuvos gimtadienį

Vasario 16-oji kiekvienam lietuviui svarbi ir įsimintina šventė. Būtent šią dieną 1918 metais buvo pasirašytas Lietuvos valstybės atkūrimo aktas.

Mūsų gimnazijoje vasario 16 d. paskelbta ugdymo diena. Minint 102-ąjį Lietuvos gimtadienį, gimnazijos bendruomenė dalyvavo Šalčininkų kultūros centro organizuotame koncerte. Klausėmės temperamentingos atlikėjos Agnės Stančikaitės, Jašiūnų muzikos mokyklos choro, Eišiškių muzikos mokyklos jaunių choro, Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos jaunių choro, Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro, Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos styginių instrumentų orkestro. Visi kartu atlikome patriotines ir liaudies dainas.

Dėkojame organizatoriams už galimybę būti kartu per tokias svarbias valstybines šventes!

Nuotraukos – Šalčininkų rajono savivaldybės archyvas