Naujienų archyvas: 2024.02.03

Wieczór wspomnień Absolwentów naszego Gimnazjum

Tradycyjnie w pierwszą sobotę lutego odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło absolwentów naszego gimnazjum.

Organizatorzy wieczoru zadbały o przyjazną atmosferę, sprzyjającą nostalgii i radości ze spotkania starych znajomych. Program wieczoru był różnorodny, umożliwiając uczestnikom zarówno oficjalne, jak i bardziej swobodne formy interakcji.

Była to okazja do przypomnienia sobie wspólnie spędzonych chwil w szkole, a także do podzielenia się historiami z życia poza murami gimnazjum.

Wydarzenie to było również świadectwem trwałości więzi, które łączą byłych uczniów. Wielu z nich wyraziło nadzieję na organizację kolejnych spotkań, które będą kontynuować piękną tradycję.

Spotkanie pokazało, jak ważne są szkolne lata w naszym życiu i jak bardzo te wspomnienia kształtują naszą tożsamość.