Naujienų archyvas: 2024.02.09

Saugesnio interneto savaitės minėjimas

Vasario 7-9 d. gimnazijos skaitykloje buvo minima Saugesnio interneto savaitė, kurioje dalyvavo 4 kl. mokiniai. Saugaus interneto diena švenčiama vasario 6 d. daugelyje pasaulio šalių. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti vaikų, jaunimo saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Renginių metu mokiniai žiūrėjo trumpus animacinius filmukus apie saugumą internete.

Video pristatymuose skatinama susimąstyti, ar ne per daug laiko vaikai praleidžia laiko internete, ar lieka laiko gyvam bendravimui ir sportui.

Po pristatymo ir pokalbio mokiniai aktyviai įsitraukė į interaktyvių testų apie saugų internetą sprendimą. Smagu, kad mokiniai sėkmingai įveikė užduotis ir žinos pagrindines taisykles:

-Niekam neatskleisti internete savo asmeninių duomenų.

-Kurti sudėtingus slaptažodžius.

-Niekada nesusitikti su asmeniu, su kuriuo susipažino internete.

-Neatidaryti įtartinų laiškų.

-Apie visas nemalonias situacijas informuoti tėvus.

Bibliotekos vedėja Olga Skirtunienė